Otevřeno: Po-Pá 9:00 - 17:00   Na Pobřeží 108, Kolín 280 02   

Sestavte si vlastní tarif na míru!

Sestavte si vlastní tarif na míru!

Tarif:

Smlouva

Měsíční paušální poplatek za smlouvu s úvazkem 12 měsíců činí 50Kč vč. DPH.

Měsíční paušální poplatek za smlouvu bez úvazku činí 100Kč vč. DPH.


Instalace

Jedná se o zprovoznění služby do 14 dnů od objednání služby ZDARMA.

Jedná se o přednostní zprovoznění služby do 3 pracovních dnů od objednání služby. Jednorázový poplatek za tuto instalaci činí 500Kč vč. DPH. Způsob úhrady je v hotovosti technickému pracovníkovi na místě.


Wifi

Jedná se o službu WiFi domácnosti včetně správy. Zapůjčíme vám wifi router, který technik na místě nastaví. Zároveň ZDARMA získáváte vzdálenou správu, správu zabezpečení, neomezená záruka, změníme vám heslo zdarma. Přenosová rychlost na wifi (bezdrátová technologie) 20-80Mb/s. Měsíční paušální poplatek za službu činí 100Kč vč. DPH.

Jedná se o špičkové doporučené řešení pro zlepšení kvality bezdrátového připojení a rozšíření konektivity po celém domě či bytě v případě více než 2 mobilních zařízení. Efektivně odstraní místa bez signálu, samo si vybere nejvhodnější vysílací pásmo tak, aby vás nerušil signál od sousedů, nejrychlejší a bezpečné stahování oblíbených filmů a seriálů, sledování online filmů ve 4K rozlišení, pohodlně můžete pracovat z domova. Automaticky lokalizuje možné útoky a umí se účinně bránit, Přenosová rychlost činí 300-500Mb/s. Měsíční paušální poplatek za službu činí 150Kč vč. DPH.

Máte zájem o nastavení vlastního zařízení? Upozorňujeme vás, že v případě zprovoznění vlastního zařízení přicházíte o podporu vzdáleného připojení technické podpory na zařízení. Zařízení je tak ve vaší plné správě. Nevztahuje se na něj žádná záruka. Vzdáleně vám nebudeme moci změnit heslo či nahrát nový SW z důvodu bezpečnosti apod. Jednorázový poplatek za toto nastavení činí 650Kč vč.DPH.

Doplňkové služby

Rádi čerpáte všech dostupných výhod? Jsme rozhodně pro! Se službou ALL Inclusive získáte okamžitě bezplatné služby technické podpory a přednostní servis! Běžná cena práce technika činí 650Kč a vy to budete mít vždy ZDARMA! Měsíční paušální poplatek za službu činí 150Kč vč. DPH.

Stahujete data z internetu ve velkém a stále vás něco brzdí? Proč? V rámci této služby vám zajistíme neomezené stahování dat každý den od 23:00 do 16:00 hodin maximální možnou rychlostí dané technologie a zvýšíme garanci rychlosti internetu. Měsíční paušální poplatek za službu činí 50Kč vč. DPH.

Pracujete z domova? Připojujete se vzdáleně do vaší firmy či naopak? Chcete ovládat svůj kamerový systém nebo si nastavit na dálku tepelné čerpadlo? Služba chytré domácnosti je pro toto nastavená. Neváhejte této možnosti využít. Balíček obsahuje veřejnou IP adresu a Downloader.
(úspora v rámci tohoto balíčku služeb činí 41Kč vč. DPH měsíčně)

Je víkend a vy si chcete užít chvilku klidu na internetu? Tak proč ne neomezeně! Naše nová služba Víííkend vám umožní neomezenou rychlost internetu od soboty 00:01 do neděle 23:59 hodin. Měsíční paušální poplatek za službu činí 50Kč vč. DPH.

Baví vás sociální sítě? Neumíte si bez nich představit ani jeden den? Sledujete a sdílíte své příspěvky na FB, Instagramu, LinkedInu nebo Twitru? Výborně! My vám vaše připojení k internetu na tyto sítě upřednostníme. A už vás nebude nic limitovat. Měsíční paušální poplatek za službu činí 20Kč vč. DPH.

Baví vás hry a hrajete je online? Taky vás štve, když se něco sekne nebo úplně zastaví? My to chápeme a proto vám s naší službou gamer dopřejeme bezstarostnou hru na internetu bez omezení! Služba gamer obsahuje veřejnou IP adresu a službu Downloader. Měsíční paušální poplatek se slevou činí 130Kč vč. DPH. (úspora v rámci tohoto balíčku služeb činí 41Kč vč. DPH měsíčně)

Sledujete na našem internetu televizi na jiné platformě (O2TV, DiGi TV apod.)? Upravíme vám internet tak, aby se vám obraz nesekal nebo nekostičkoval, zkrátka aby TV běžela plynule a vy si mohli užít chvilku klidu a pohody. Měsíční paušální poplatek za službu činí 50Kč vč. DPH.

Potřebujeme veřejnou IP adresu. Není problém. Rádi vám ji poskytneme. Měsíční paušální poplatek za jednu veřejnou IP adresu činí 121Kč vč. DPH.

(current)

Kontaktní údaje

avatar

SHRNUTÍ

Jméno a příjmení:
Adresa:
Telefon:
Email:

avatar

SHRNUTÍ

Jméno a příjmení:
Adresa:
Telefon:
Email:

Odeslání konfigurace tarifu není závaznou objednávkou.
V rámci uvedených informací budete následně osloveni zákaznickou linkou JON.CZ s.r.o.
Nevíte si rady? Zavolejte nám a my Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodného tarifu.
321 720 710