Otevřeno: Po-Pá 9:00 - 17:00   Na Pobřeží 108, Kolín 280 02   info@jon.cz

Kariéra

najdi svou novou příležitost

Pracovní příležitosti u JON.CZ

Seznam volných pracovních míst

Technik správy sítě firemní klientely
Náplň práce
  • poskytování technické/uživatelské podpory uživatelů IS
  • lokální a vzdálená technická podpora uživatelů
  • interní školení uživatelů
  • montáž, servis a správa SW, HW, klientských přípojek
  • implementace nových SW a HW technologií
  • klonování počítačů, instalace a konfigurace aplikací
  • sestavování počítačů
  • diagnostika hardware, testování, optimalizace výkonu
  • analýza a řešení HW a SW problémů, odstraňování virů
  • drobné opravy a čištění počítačů, zajištění servisu
  • instalace a konfigurace tiskáren
  • registrace a připojování počítačů do sítě
  • tvorba technické dokumentace
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na pozici technika HW/SW či IT podpory uživatelů
  • znalost operačních systémů Windows, příp. Mac OS X
  • přehled o hardware na trhu
  • organizační schopnosti, manuální zručnost
  • ochotu a schopnost učit se nové věci
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • příjemné a vstřícné vystupování, nekonfliktnost
Nabízíme
  • práce v dynamicky se rozvíjející firmě
  • odpovídající platové ohodnocení
  • odborné vzdělávání
  • firemní benefity – služební vůz i k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook, připojení k internetu a TV v místě bydliště
Místo výkonu práce
  • Kolín a okolí
Nástupní termín
  • Ihned

Písemné nabídky s kontaktem, včetně strukturovaného životopisu, přiloženého fota, popisem dosavadní praxe a případné reference zasílejte na email .

Specialista zákaznického centra
Co očekáváme
  • předchozí zkušenosti s prací v zákaznickém servisu výhodou
  • dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování po telefonu
  • bezchybnou znalost českého jazyka (mluvený i psaný projev)
  • rychlé psaní na PC
  • běžná uživatelská znalost práce s kancelářskými programy MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • související administrativní činnost
  • každodenní komunikace s jinými odděleními v rámci společnost
Pracovní nástroje
CRM system (ISP admin), ABRA, výpočetní technika, telefon, kopírka a další zařízení.
Osobnostní vlastnosti
Pracovník by měl být plný energie, obchodního ducha a s chutí pomáhat zákazníkům. Dále by měl být soustředěný, spolehlivý a přesný.
Zaměstnanecké benefity
  • Mobilní telefon i pro osobní účely
  • Internetové připojení a TV
  • Kariérní růst
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Velmi dobrá dostupnost
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Pracovní doba: 8:00 – 17:00
Platové očekávání
24 000 – 32 000,-, v závislosti na výkonu a zkušenostech

Technik výstavby kabelových sítí
Technik kabelových sítí musí mít
  • SŠ vzdělání
  • vhodné pro absolventa
  • znalost práce na PC, MS Office
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • vyhlášku 50/1978 Sb. výhodou
Vaší pracovní náplní bude
  • výstavba kabelových a optických sítí dle zadaného postupu nadřízeným
  • práce v terénu
  • pokud nemáte praxi a zkušenosti, rádi vás zaučíme
Jako náš nový kolega získáte
  • zázemí stabilní společnosti a dlouhodobé uplatnění
  • profesní vzdělávání
  • benefitní program
14 000 – 22 000,-, v závislosti na výkonu a zkušenostech

Elektrikář
  • vyhlášku 50/1978 Sb.
  • praxe v oboru
  • znalost práce na PC
  • Ihned

Účetní
Náplň práce
  • daňové přiznání k DPH, KH, SH
  • tvorba výkazů, evidence majetku
  • kontrola skladu
  • příprava podkladů pro manažerské reporty
Požadavky
  • znalost podvojného účetnictví a českých standardů
  • znalost daňových zákonů zejména v oblastni DPH a daně z příjmů
  • praxe v oboru minimálně 5 let
  • VŠ/SŠ ekonomického směru
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a důslednost
Nabízíme
  • smlouva na dobu neurčitou
  • firemní benefity, práci v příjemném prostředí
  • zázemí prosperující společnosti